loader image

Dolina Noteci

Zdrowa i odpowiednio zbilansowana dieta to podstawa do zachowania dobrego zdrowia, kondycji i samopoczucia u czworonoga. Aby każdego dnia komponować pełnowartościowe posiłki dla swojego pupila wybieraj wysokiej jakości pożywienie takie jak produkty marki Dolina Noteci dostępne w ofercie sklepu internetowego MILAVET.PL! Znajdziesz tu takie jedzenie, jak mokra karma dla kota i psa w różnych smakach – mięsnych i rybnych – zapakowane w wygodne saszetki oraz puszki o różnej pojemności.

Mokra karma dla psa i kota to pożywienie, dzięki któremu Twój pupil będzie syty, pełen energii, a tym samym szczęśliwy. Ponadto produkty Dolina Noteci to jedzenie zawierające dużą ilość mięsa, składników odżywczych oraz witamin niezbędnych na każdym etapie rozwoju czworonoga. Pożywienie dostępne w asortymencie sklepu internetowego MILAVET.PL to gwarancja wyśmienitego zdrowia Twojego zwierzaka, które przejawi się w lśniącej i gładkiej sierści, nieograniczonej energii oraz dobrym samopoczuciu pupila.

W sklepie MILAVET.PL zakupisz zarówno pojedyncze saszetki i puszki mokrej karmy Dolina Noteci dla kotów i psów, jak i zestawy składające się z 20 opakowań.

kontakt

godziny otwarcia

Media społecznośćiowe

×

Koszyk