WYPRZEDAŻ

NASZE BESTSELLERY

nOWE PRODUKTY

Sklep zoologiczno-wędkarski MILAVET.PL

Witamy na naszej stronie i zapraszamy do sklepu zoologiczno-wędkarskiego MILAVET.PL! Wiemy, że kochasz zwierzęta. My też! Stąd właśnie pomysł, by wspierać hobby ludzi podobnych do nas. Nieważne, do której frakcji należysz – jesteś zaciekłym fanatykiem kotów czy oddanym bez reszty miłośnikiem psów? A może po prostu lubisz papużki faliste i przepadasz za bystrzykami neonowymi? Milavet to miejsce dla Ciebie! Oferujemy szeroki asortyment zoologiczny, ale też wędkarski oraz weterynaryjny – jak choćby bogaty wybór suplementów niezbędnych do prawidłowego rozwoju Twojego pupila. Serdecznie zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

Idealne miejsce dla hodowców i hobbystów

Nasz sklep zoologiczny to wymarzone miejsce dla profesjonalnych hodowców i hobbystów. Służymy dobrą radą opartą o wieloletnie doświadczenie. Służymy też możliwie najszerszym asortymentem towarów, sprzętów i akcesoriów, których możesz potrzebować. Znajdziesz u nas najwyższej jakości karmy mokre dla zwierząt, akcesoria akwarystyczne, zabawki dla psów i kotów oraz wiele, wiele więcej… Kliknij tutaj i poznaj nasze wszystkie produkty zoologiczne oraz weterynaryjne.

Sklep wędkarski MILAVET.PL

Mila to również miejsce atrakcyjne dla wędkarzy. Nasz sklep wędkarski zaspokoi oczekiwania najbardziej chyba wymagających pasjonatów. Odwiedzają nas hobbyści z bliższych i dalszych okolic, a wszystko dzięki świetnemu położeniu. Mają do nas blisko wiślani wędkarze z Torunia i miłośnicy innych akwenów. Kowalewo leży bowiem na granicy Pojezierza Chełmińskiego i Brodnickiego, a stąd już tylko dwa kroki nad największe w okolicy jezioro w Chełmży i tylko nieco dalej do Olsztyna i wielkich jezior Warmii i Mazur. Goszczą u nas wędkarze morscy – hobbyści z Gdyni i Gdańska oraz pasjonaci z pobliskiego Golubia-Dobrzynia.

Sklep wędkarski MILAVET oferuje sprzęt, który sprawdza się zarówno w warunkach śródlądowych, jak i morskich. W asortymencie mamy szeroki wybór wędek, przynęt, jak również aromatów do zanęt pochodzących od uznanych producentów. Dla wygody naszych klientów zapewniamy również pozostałe akcesoria wędkarskie tj. siatki, podbieraki oraz kołowrotki podlodowe. Kupisz u nas także trwałą i wygodną odzież wędkarską, w której będziesz mógł łowić bez względu na pogodę oraz porę roku. Zespół naszego sklepu wędkarskiego dysponuje również dużą wiedzą na temat oferowanych produktów, dzięki czemu możesz liczyć na nasze wsparcie w tym zakresie. Tak, więc jeśli masz wątpliwości, który sprzęt najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku, zachęcamy do kontaktu. Kliknij tutaj i poznaj nasze wszystkie produkty wędkarskie.

Gabinet weterynaryjny MILA w Kowalewie Pomorskim

Nie tylko wspieramy Twoje hobby, ale oferujemy pomoc, gdy Twoi podopieczni czują się gorzej. Służymy wtedy specjalistyczną poradą weterynaryjną. Leczymy małe zwierzęta domowe, ale też konie, krowy i inne zwierzęta gospodarskie. Kliknij tutaj i dowiedz się więcej na temat oferty naszego gabinetu weterynaryjnego.